responsive website templates

Nejvetší výrobce myček kol v ČR

Na samotném začátku existence společnosti PEAKWASH s.r.o. v roce 2010 stál její zakladatel a vlastník Milan Horák a jeho idea vyrábět a prodávat kvalitní myčky kol. Již mnoho let před tímto rozhodnutím se pan Horák v tomto oboru úspěšně pohyboval - jeho volba, jakou cestou se jeho firma vydá, tak byla jednoznačná. Sázka na kvalitu a špičkové technologie místo levnější výroby a nižší kvality byla jasnou, a jak s odstupem času vidíme, také správnou volbou. Nově založená společnost se stala důstojnou konkurencí pro ostatní, již zavedené společnosti a postupně většinu z nich i překonala. Špičkový materiál a technologie výroby stály nejen u zrodu naší společnosti, ale za svůj úspěch jim PEAKWASH vděčí i v dnešní době. 

3 DŮVODY PROČ ZVOLIT PEAKWASH

Český produkt

Jakožto česká firma, veškerá naše výroba probíhá přímo v České Republice. Vyrábíme pouze kvalitní české myčky kol na které se lze spolehnout. 

Rodinná firma

Za provozem firmy stojí rodina a rodinná atmosféra se přenáší i do kolektivu zaměstnanců a kolegů. 

Inovace

Rádi inovujeme naše produkty na základě dlouholetých zkušeností a také požadavků našich zákazníků. Neustále vyvíjíme nové technologie, které zaručí ty nejlepší výsledky. 

PRODEJ I PRONÁJEM

Naše produkty jsou k dispozici k prodeji i k pronájmu. Poptejte cenovou nabídku a vyberte si co je pro vás výhodnější. 
ZAJÍMÁ MĚ PRODEJ    ZAJÍMÁ MĚ PRONÁJEM